اخبارشرکت

با عبور قطار از این پل از ترس سکته می کنید! + تصویر

خطرناک ترین پل قطار دنیا

سفر با قطار یکی از لذت بخش ترین سفرهاست که همه ما از آن خاطرات خوشی داریم. در اکثر کشورهایی که راه آهن و سفرهای ریلی رونق دارد، می توان پل های حیرت انگیزی را مشاهده کرد که برای عبور قطار از پرتگاه ها ساخته اند. جای دوری نرویم! همین پل ورسک خودمان که چند دهه پیش ساخته شده، هنوز هم به عنوان یکی از شاهکارهای معماری ایران شناخته می شود

ادامه مطلب

امروز پنجم خرداد ۱۳۹۸ صورت گرفت؛ بازدید مدیرعامل راه آهن از ایستگاه سیستان در اداره کل راه آهن اصفهان

سعید رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران بهمراه نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ، هیات همراه و مسئولین شهرستان از ایستگاه و بارانداز سیستان در اداره کل راه آهن اصفهان باز نمودند.

ادامه مطلب

برترین های ریلی؛ آشنایی با پیشرفته‌ترین و سریع ترین قطارهای ایران و جهان

قطار که به عنوان یکی از محبوب‌ترین وسایل حمل و نقل در جهان شناخته می‌شود، امروزه در حال تجربه کردن تحولاتی مثبت و چشمگیر است.

ادامه مطلب

رسولی، معاون وزیر راه و مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا : نیازی نیست همیشه به دنبال طرح ها پر هزینه و بزرگ باشیم / راه آهن در حوزه بار در حال افتخار آفرینی است

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن گفت : امسال که در اثر اعمال تحریم ها شرایط اقتصادی سخت تر شده است؛ می توانیم قدم های بزرگی برداریم و افتخارات بزرگی را برای کشور کسب کنیم.

ادامه مطلب

رسولی، معاون وزیر راه و مدیرعامل راه آهن ج.ا.ا :

الحاق هزار واگن و لکوموتیو ساخت داخل به ناوگان ریلی کشور تا یک سال دیگر

سعید رسولی، مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: ساخت هزار واگن و لکوموتیو توافق شده در تفاهم‌نامه بین وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه تا سال آینده به پایان می‌رسد.

ادامه مطلب
نمایش نتایج 1-5 (از 8)
 1 - 2